Вторинна гранула АБС: сфери застосування

размещено в: Новости | 0
Вторинна гранула АБС: сфери застосування
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Як відомо, використана пластикова тара не розпадається і не розкладається в природі, тому з її відходів виготовляють вторинну гранулу АБС, яка має широкий спектр застосування.

Близько двадцяти відсотків від загального обсягу сміття припадає на пластикові відходи, які піддаються утилізації. В інтернеті можна знайти оголошення про продаж вторинної гранули, яка виходить з пластику. Вторинна гранула являє собою цінний і недорогий продукт, який використовується в різних сферах людської діяльності.

З гранул АБС виробляють високоякісну меблі, собівартість якої нижче меблів, виготовленої з первинної сировини. З вторинки виходять повноцінні комплекти меблів для ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування. До такої меблів відносять пластикові столи та стільці, якими також нерідко облаштовуються літні альтанки і території заміських ділянок.

Розбірна пластикова меблі стане відмінним варіантом для виїздів на природу, так як вона легко поміщається в багажник автомобіля. Крім усього іншого, з гранул АБС виготовляють коліщатка, ручки та іншу фурнітуру для меблів. З такого матеріалу створюють цілі каркаси, тому вторинна гранула АБС користується популярністю серед меблевиків. Ще однією сферою застосування описуваного в статті матеріалу є виробництво електроінструментів.

З гранул роблять не лише корпусу, а й деталі для електричних і ручних інструментів, які в свою чергу застосовуються в будівництві та побуті. Пластмасові деталі слюсарного інструменту також виготовляються з вторинної сировини, яка випускається в гранулах. Таким чином, можна заощадити на виробничому процесі і зменшити собівартість виробів, що випускаються. Найбільшу популярність гранули АБС отримали у виробництві різної тари та посуду, з якої людство стикається кожен день.

До таких виробів відносять одноразовий посуд, пластикові контейнери для зберігання продуктів харчування, баки для літнього душа, каністри, лійки і багато іншого. Незважаючи на те, що вторинні гранули – це відходи з пластику, вироби з них виходять екологічно чистими і нешкідливими для людського організму.

Оставить ответ