Waymo звинуватила Über у приховуванні вкраденої технології лідара

размещено в: Новости | 0
Waymo звинуватила Über у приховуванні вкраденої технології лідара
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У ході підготовки до слухань про попередньому судовому заборону компанія Waymo, що входить в холдинг Alphabet, додала в п’ятницю нові претензії у свій позов проти Uber, стверджуючи, що її конкурент приховав інформацію про вкраденої у неї технології, яку використовує при розробці власних систем.

В даний час триває судовий процес за позовом Waymo проти Uber, в якому донька Alphabet стверджує, що Ентоні Левандовскі, колишній співробітник Google, викрав конфіденційний матеріал і використовував його для запуску проекту по створенню самокерованого автомобіля у Über. Uber заявила раніше в цьому місяці, що її система лідара під кодовою назвою Fuji не готова і тому не використовується в її власних автомобілях, які покладаються замість цього на комерційні системи, надані Velodyne.

Тепер Waymo стверджує, що Über працювала над ще однією системою, яка більш близько копіює дизайн Waymo (лидар Waymo покладається на однолинзовую систему, а Fuji використовує декілька лінз). У зв’язку з цим Waymo звинуватила Über у приховуванні другого, безіменного проекту від суду. «Вони приховали пристрій», — заявили адвокати Waymo. Представник Über повідомив ресурсу TechCrunch, що ця друга система так і не перетворилася на повністю реалізований прототип, представляючи собою лише кілька окремих компонентів. Ці частини були продемонстровані Waymo.

Про другому пристрої стало відомо в ході дачі свідчень співробітником Über. 13 квітня Ашеем Линавал, інженер-електрик Uber, раніше працював в Google і 510 Systems, компанії Ентоні Левандовскі, повідомив на засіданні суду, що він працював над двома системами лідара для Otto Fuji.

Оставить ответ