Western Digital зібралася купити напівпровідникові активи Toshiba

размещено в: Новости | 0
Western Digital зібралася купити напівпровідникові активи Toshiba
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Виробник жорстких дисків Western Digital має намір залучити японських інвесторів для покупки напівпровідникового бізнесу Toshiba.

За його словами, WD веде переговори з державним інвестиційним фондом Innovation Network Corp of Japan (INCJ) та Банком розвитку Японії. Скільки WD збирається запропонувати Toshiba за підрозділ з випуску чіпів пам’яті, Лонг не уточнив. Раніше в ЗМІ проходила інформація про те, що претенденти готові заплатити за активи 2-3 трлн ієн ($18,3–27,5 млрд). Toshiba планує закрити угоду до березня 2018 року.

WD стала виробничим партнером Toshiba після покупки за $15,8 млрд компанії SanDisk, у якої з японською корпорацією був спільний бізнес з виробництва флеш-пам’яті. Марк Лонг заявив, що для укладення угоди Toshiba спочатку повинна домовитися з WD. «Ми думаємо зовсім по-іншому. Наші пріоритети, у першу чергу, націлені на збереження конкурентоспроможності спільного підприємства», — повідомив фінансовий директор WD.

Він додав, що WD «вела переговори майже з усіма, хто претендує на напівпровідниковий бізнес Toshiba. Серед них — Apple. «Поки інші знаходяться в процесі розробки пропозиції, у нас вже є чітке уявлення про вартість бізнесу та інших речах, що впливають на ціну. У нас більше різних способів вплинути на рішення, ніж у інших гравців», — сказав Марк Лонг.

Оставить ответ