WhatsApp дозволив ділитися документами

размещено в: Новости | 0
WhatsApp дозволив ділитися документами
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У користувачів месенджера WhatsApp, що належить Facebook, з’явилася можливість обмінюватися документами. Щоб прикріпити до повідомлення файл, потрібно натиснути на кнопку “Поділитися” (Share) і вибрати нову іконку “Документ” (Document).

На Android-смартфонах WhatsApp виведе список всіх документів, що зберігаються на мобільному пристрої. На “айфонах” програма дозволяє прикріплювати файли з інших сховищ, таких як Dropbox, “Диск Google і Microsoft OneDrive.

Як зазначає Fonearena, поки що месенджер підтримує відправку (одній людині або групі) тільки PDF-файлів. Підтримка документів інших типів (наприклад, Word), ймовірно, з’явиться пізніше. Нова версія WhatsApp стане доступна в Google Play і iTunes найближчим часом.

Winamp — один з найпопулярніших мобільних додатків в світі. Воно дозволяє обмінюватися не тільки текст, але і фотографіями, аудіо – і відеороликами. Програма доступна як на просунутих операційних системах (iOS, Android, BlackBerry, Windows Phone), але і на бюджетних платформах типу Symbian або Nokia S40.

Сервіс, що розпочав роботу у 2009 році, навесні 2014-го був куплений Facebook приблизно за 22 мільярди доларів. Як повідомив в лютому глава соцмережі Марк Цукерберг, аудиторія месенджера перевищила мільярд чоловік. Самої Facebook користуються понад 1,5 мільярда чоловік (статистика на листопад).

Джерело: Fonearena

Оставить ответ