WhatsApp випустила додаток для Windows і Mac

размещено в: Новости | 0
WhatsApp випустила додаток для Windows і Mac
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Належить Facebook месенджер WhatsApp випустив програми для Windows і Mac OS X, які дозволяють користувачам вести листування з комп’ютера. У месенджера вже існують версії для Android, iOS, Blackberry і Windows Phone.

Спілкуватися в WhatsApp з комп’ютера можна було і раніше — на початку 2015-го месенджер випустив веб-клієнт, на даний момент сумісний з більшістю популярних браузерів. Для роботи браузерної версії месенджера було необхідно сфотографувати смартфоном з встановленим додатком WhatsApp QR-код на екрані комп’ютера.

Скріншот Windows-версії WhatsApp. Натисніть для збільшення

Точно так само здійснюється ідентифікація користувача і вийшла сьогодні десктопної версії месенджера. Це означає, що, не маючи поруч підключеного до Інтернету смартфона з встановленим і налаштованим WhatsApp, спілкуватися у програмі з комп’ютера не вийде. По суті десктопна версія WhatsApp, як і браузерна, просто “віддзеркалює” у більш зручному інтерфейсі всі чати з версії мобільного.

Це робить месенджер менш гнучким при використанні на комп’ютерах, ніж конкуруючі Telegram або Viber. Авторизація користувачів в їх ПК-версії реалізована через СМС-код, і в подальшому на комп’ютері програма працює повністю незалежно від смартфона. Ще один недолік ПК-версії WhatsApp — відсутність підтримки Windows 7 і більш ранніх версій ос Microsoft. Програма сумісна лише з Windows 8, 8.1 та 10.

Завантажити WhatsApp для Windows можна тут, а для Mac OS X — тут. В офіційних магазинах додатків для відповідних платформ десктопний клієнт WhatsApp не представлений.

Джерело: WhatsApp

Оставить ответ