WhatsApp хоче потіснити Skype за допомогою відеодзвінків

размещено в: Новости | 0
WhatsApp хоче потіснити Skype за допомогою відеодзвінків
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Належить Facebook месенджер WhatsApp тестує нову можливість, яка дозволить його більш ніж 1-мільярдної аудиторії здійснювати відеодзвінки. Недокументированная функція — Video Call — була виявлена в бета-версії клієнта (2.16.80) для Android, який міг скачати з магазину Google Play будь-який бажаючий.

Як повідомляє сайт Fonearena, при здійсненні дзвінка WhatsApp почав уточнювати, чи хоче користувач зробити головою або відеодзвінок. При виборі другого варіанту включається камера, а на екрані як Skype, з’являються три кнопки: повісити трубку, вимкнути мікрофон або повернути камеру. Втім, вже зовсім скоро компанія випустила оновлення (версія 2.16.81), прикривши цю можливість.

Чутки про те, що WhatsApp збирається включити відеодзвінки, ходять ще з минулого року. В Мережу навіть “витекли” скріншоти, показують нову функцію в дії на Android-смартфоні, однак запущена вона так і не була.

Ймовірно, WhatsApp спочатку хоче випробувати відеодзвінки на невеликій групі тестувальників, як було з голосовими дзвінками в минулому році. Вже поступово, тиждень за тижнем, компанія розширювала аудиозвонки на користувачів з різних країн.

Версії месенджера вже існують версії для Android, iOS, Blackberry і Windows Phone. У цьому місяці WhatsApp випустив програми для Windows і Mac OS X, які дозволяють користувачам вести листування з комп’ютера.

Джерело: Fonearena

Оставить ответ