WhatsApp зашифрував всю переписку

размещено в: Новости | 0
WhatsApp зашифрував всю переписку
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Належить Facebook месенджер WhatsApp включив систему наскрізного шифрування (end-to-end) — з одного кінця в інший, щоб вміст послання могли бачити тільки відправник і одержувач, — для всіх видів комунікацій. Так, тепер будь-який контент передається в зашифрованому вигляді.

Нова функція за замовчуванням включена для зображень, файлів, відео, голосових даних, групових чатів, текстових повідомлень і т. д. Крім того, не має значення, з якого пристрою були відправлені послання: вони шифруються, скрізь, де доступний клієнт WhatApp, будь то смартфон, планшет або комп’ютер.

“Ніхто не зможе прочитати повідомлення. Ні вони, ні хакери, ні деспотичні режими, ні навіть ми. Наскрізне шифрування забезпечує приватність комунікацій через WhatsApp — як свого роду розмова віч-на-віч”, — сказали в WhatsApp.

Компанія зміцнила захист на тлі спроб спецслужб США отримати доступ до листування користувачів. Минулого місяця широкого розголосу набула інформація, що в ході слухань по одній справі про злочин (якому — невідомо, але воно не пов’язане з тероризмом) федеральний суддя схвалив “прослушку”, проте слідчі не змогли отримати доступ до листування підозрюваних з-за системи шифрування WhatsApp. В результаті міністерство юстиції США почало обговорювати, яким способом це обмеження можна обійти.

Шифрування — це один з найважливіших інструментів для забезпечення безпеки, поширенню якого повинні сприяти уряду, компанії і приватні особи. Останнім часом виникло безліч обговорень навколо зашифрованих сервісів та роботи правоохоронних органів. Ми віддаємо належне роботі органів правопорядку, що забезпечують безпеку людей, однак спроби послабити шифрування ставлять під загрозу інформацію, яка може потрапити до рук кіберзлочинців, хакерів та держав-ізгоїв”, — підкреслили в компанії.

Winamp — один з найпопулярніших мобільних додатків в світі. За статистикою на лютий, аудиторія месенджера перевищує мільярд осіб. Раніше сервіс міг легко виконати вимоги американського суду і розкрити листування, оскільки повідомлення проходили через сервери компанії. Проте в кінці 2014 року WhatsApp (навесні вона була куплена Facebook почала впроваджувати систему наскрізного шифрування, яка на той момент стосувалася тільки текстових повідомлень.

Джерело: блог WhatsApp

Оставить ответ