Windows 10 буде коштувати $119 з 30 липня

размещено в: Новости | 0
Windows 10 буде коштувати $119 з 30 липня
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Microsoft стримає обіцянку, зробивши оновлення операційної системи Windows 10 платним починаючи з літа цього року. Як повідомив старший віце-президент з Windows Юсуф Мехді, 30 липня перехід на повну редакцію Windows 10 Home обійдеться в 199 доларів. Інший спосіб отримати “десятку” — купити новий комп’ютер, ноутбук або інший пристрій з передвстановленою Windows 10.

Раніше Microsoft дала прогноз, що протягом 2-3 років на Windows 10 працюватиме близько мільярда пристроїв, включаючи персональні комп’ютери, смартфони, планшети, ноутбуки та ігрові консолі. І схоже, що поки розробник рухається вірним темпом. Попередивши про швидке закінчення періоду безкоштовного апдейта, компанія повідомила, що “десятка” вже встановлена на 300 мільйонах машин.

Windows 10, вийшла 29 липня минулого року, стала першою версією ОС Microsoft, що розповсюджується абсолютно безкоштовно. Тут компанія пішла по шляху Apple, яка вже давно не бере грошей з користувачів і оновлює OS X на регулярній основі. Для безкоштовного апдейта до “десятки”, проте, повинні бути дотримані дві умови.

По-перше, повністю активовану Windows 10 зможуть встановити тільки власники легальних копій Windows 7 і 8/8.1 — ті, хто купив ліцензійний продукт в магазині або отримав його у вигляді встановленого на комп’ютері, ноутбуці або планшеті. По-друге, безкоштовно оновитися можна протягом 12 місяців після релізу Windows 10, тобто до 29 липня 2016 року включно.

Джерело: блог Windows

Оставить ответ