Windows 10 отримала “ювілейне” оновлення

размещено в: Новости | 0
Windows 10 отримала “ювілейне” оновлення
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Microsoft на конференції BUILD 2016 в Сан-Франциско розповіла деякі подробиці про наступному великому оновленні операційної системи Windows 10. Як і очікувалося, апдейт — Anniversary Update — багато в чому стосується функцій, що зближають версії “десятки” для різних пристроїв: комп’ютери, консолей Xbox і Windows-смартфонів.

Перш за все, в браузер, Edge, який нещодавно обзавівся підтримкою перших розширень, буде інтегрована функція біометричної аутентифікації Windows Hello, що дозволяє входити в систему без введення пароля. Аналогічним чином користувачі зможуть “представитися” веб-сайтів, просто показавши своє обличчя.

За словами менеджера по продукту Windows Group Брайана Ропера, “72% людей досі користується ручкою і папером”, і витрачають на це “більше години на день”. Виправити ситуацію допоможе Windows Ink — нова функція Anniversary Update для рукописного введення. Вона зрозуміє, наприклад, коли в Word користувач захоче викреслити або підкреслити слово, а в “Картах” — провести маршрут.

Крім цього, оновлення введе в Windows 10 підтримку складних жестів, навчить віртуальну помічницю Cortana новим трюкам (наприклад, її можна буде попросити надіслати файл колезі), а також уніфікує контент магазину Windows Store для комп’ютерів та ігрових приставок Xbox.

Реліз Anniversary Update відбудеться “цього літа”, сказали в Microsoft. Учасникам програми тестування Windows Insiders і розробникам превью-версія буде відкрита раніше.

Джерело: VentureBeat

Оставить ответ