Windows 95 запустили на годиннику Apple Watch

размещено в: Новости | 0
Windows 95 запустили на годиннику Apple Watch
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Американський інженер Нік Чи зумів запустити операційну систему Windows 95, яка вийшла більше двадцяти років тому, на “розумних” годинах Apple Watch. Начинка i-гаджета, що включає процесор з тактовою частотою 520 МГц і 512 мегабайт оперативної пам’яті, виявилася повністю сумісною з системою Microsoft, що побачила світ у 1995 році.

“На папері один лише його чіп приблизно в 25 разів швидше, ніж середній 386, а 512 МБ в 90-х був типовим обсягом жорсткого диска, а не пам’яті, — написав, — У результаті я знайшов упевненість, що Apple Watch зможуть запустити саму почитаемую настільну операційну систему, яка коли-небудь випускали в Редмонді”.

 

Розробник вирішив не використовувати емулятор Міні версій, тому Windows 95 на годиннику Apple завантажується дуже довго — цілу годину. Крім того, щоб можна було переміщати курсор пальцем, Чи довелося написати додатковий код, оскільки стара ОС володіє підтримкою сенсорного введення.

Читайте також: 6 несподіваних гаджетів, на яких запускали Windows

Старі версії Windows вже не раз намагалися запустити на самих різних, не призначених для цього пристроїв. Раніше стародавні “операційки” Microsoft, наприклад, встановлювали на смартфон iPhone 6, “розумні” годинник Samsung Gear Live, планшет iPad 2 і легендарну кишенькову ігрову приставку Sony PSP.

Джерело: Medium

Оставить ответ