WSJ: нову PlayStation покажуть у третьому кварталі

размещено в: Новости | 0
WSJ: нову PlayStation покажуть у третьому кварталі
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Sony веде розробку нової, поліпшеної моделі приставки PlayStation 4 з потужною графікою, яка буде здатна запускати дуже вимогливі до “заліза” ігри, в тому числі віртуальної реальності. Як пише The Wall Street Journal з посиланням на інформовані джерела, новинка може побачити світло в III-му кварталі року.

За відомостями газети, продажу “PS 4.5″ стартують в липні-вересні — раніше, ніж шолом віртуальної реальності PlayStation VR, вихід якого намічений на жовтень. Нова приставка отримає потужний графічний чіп, який дозволить виводити UHD-графіком (3840×2160) на VR-гаджет.

Ігрові консолі, як правило, рідко оновлюються: кожні 6-7 років. Поточна модель — PlayStation 4 — вийшла в листопаді 2013 року, PS3 — в 2006-му, а PS2 — 2000 м. Такого ж циклу релізу дотримуються і інші компанії, включаючи Microsoft і Nintendo.

Швидше за все, більш потужна версія” PS4 знадобилася Sony для того, щоб забезпечити покупцям шолома PlayStation VR максимально вдалий ігровий досвід, без будь-яких затримок, гальм і довгого завантаження. На відміну Oculus Rift і HTC Vive, яким потрібний потужний і дорогий настільний ПК, власникам приставки Sony знадобиться тільки шолом, щоб насолоджуватися VR-іграми.

Багато в чому з цієї причини Sony стане лідером VR-ринку в цьому році, вважають експерти IHS. Ціна PlayStation VR вже відома: новинка буде продаватися за $399 в США. Для порівняння, Oculus Rift обійдеться в 599, а HTC Vive — 799 доларів, не включаючи вартості апгрейда або покупки нового ПК.

Джерело: The Wall Street Journal

Оставить ответ