Хакерам нарешті вдалося зламати захист Denuvo Just Cause 3

размещено в: Новости | 0
Хакерам нарешті вдалося зламати захист Denuvo Just Cause 3
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Італійська команда зломщиків Conspiracy оголосила про успішне зломі трьох гучних хітів.

Одним з них є вибуховий екшен Just Cause 3, антипіратська захист якого протрималася більше року. Обійти DRM від Denuvo також вдалося і Mad Max – ще один екшен від Avalanche Studios. Варто відзначити, що дана гра вже була зламана китайцями з 3DM, але кінцевий результат ряснів багами, часто вилітав, а в деяких випадках і зовсім не запускався. Третім проектом, який зламала команда CPY, є адвенчура Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter від української студії Frogwares.

Злом даних трьох ігор став ще одним ударом по австрійської компанії Denuvo Software. У випадку з Just Cause 3 багато геймери вже залишили надію коли-небудь побачити зламану версію. Цікаво, що більш нові хіти під захистом Denuvo протрималися набагато менше. Наприклад, недавній хоррор Resident Evil 7 від Capcom пірати зламали менш ніж за тиждень. Тим не менш DRM-захист все ще успішно охороняє Dishonored 2, Hitman, Unravel і Total War: Warhammer.

Останні успіхи хакерів лише підбивають Denuvo. Компанія вже працює над новою версією своєю DRM-захисту, перша поява якої очікується в квітні, коли вийде тактичний шутер від першої особи Sniper: Ghost Warrior 3.

Оставить ответ