Хакери з Росії заробляють до $5 млн в день на інтернет-рекламі

размещено в: Новости | 0
Хакери з Росії заробляють до $5 млн в день на інтернет-рекламі
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Група російських хакерів розробила шахрайську схему, що використовується для обману великих компаній та ЗМІ, які розміщують рекламу в інтернеті. В рамках операції щодня шахраї заробляють від $3 млн до $5 млн, стверджується в доповіді компанії White Ops, що спеціалізується на безпеці і захисті ринку інтернет-реклами.

Шахрайська схема, що отримала назву Methbot, почала функціонувати у вересні 2015 року, проте значного розмаху набула тільки в жовтні поточного року. За схемою стоїть угрупування, яку експерти називають Ad Fraud Komanda або «AFK13». Як зазначається, хакери продумали кожну деталь. Шахраї створили більше 250 тис. фальшивих сайтів, які нібито належать великим компаніям і видавництвам (ESPN, Vogue, New York Times, The Wall Street Journal, Verizon тощо). За рахунок використання великої кількості IP-адрес, підроблених облікових записів в соцмережах, маніпуляції даними про геолокаціі, імітації «кліка» або руху миші, шахраї створюють ілюзію того, можуть залучати мільйони людей до перегляду відеороликів. За це вони отримують великі суми грошей від замовників (в основному США).

Крім іншого, зловмисники використовують понад 570 тис. ботів для створення видимості перегляду матеріалів на фальшивих інтернет-сторінках. За даними White Ops, щодня боти «переглядають» близько 300 млн рекламних відеороликів. У середньому плата за тисячу переглядів становить трохи більше $13. Як повідомляється, хакери використовують 800-1200 виділених серверів, розташованих в США і Нідерландах.

Оставить ответ