Хакерів підвело незнання граматики

размещено в: Новости | 0
Хакерів підвело незнання граматики
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Допущена хакерами орфографічна помилка не дозволила їм зняти мільярд доларів з рахунків Центробанку Бангладеш. У підсумку кіберзлочинцям вдалося дістати тільки 81 мільйон доларів.

Як повідомлялося, група хакерів зламала систему Центробанку Бангладеш на початку лютого поточного року. Отримавши дані про рахунках, вони зробили запити у Федеральний резервний банк у Нью-Йорку, де зберігаються золотовалютні резерви Бангладеш, про грошовий переказ з рахунків бангладешського ЦП на рахунку некомерційної організації Shalika Foundation на Шрі-Ланці і Філіппінах. Роблячи один із запитів, зловмисники допустили помилку в назві організації, замість Foundation написавши Fandation.

Спочатку шахраї зробили чотири запиту, за яким вони отримали більше 81 мільйона доларів, що є однією з найбільших банківських афер, повідомляє РИА Новости. Орфографічна помилка, допущена в п’ятому запиті, насторожило керівництво Федерального резервного банку, скасувала переведення чергової суми в 20 мільйонів доларів.

Провину за подію влади Бангладеш покладають на керівництво американського банку, що не відразу звернула увагу на переклад великої суми з державних рахунків на приватні. За даними проведеного розслідування, назви Shalika Foundation немає в списку зареєстрованих на Шрі-Ланці некомерційних організацій.

Джерело: РІА”Новости”

Оставить ответ