Хардкорних платформер Dead Cells вийде в Steam Early Access на початку травня

размещено в: Новости | 0
Хардкорних платформер Dead Cells вийде в Steam Early Access на початку травня
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Розробники із студії Motion Twin оголосили, що Dead Cells готова настільки, що вже через кілька тижнів її можна буде випустити в ранньому доступі Steam Early Access.

Оголошено, що реліз відбудеться 10 травня, правда, ця версія буде сумісна тільки з Windows. Розробка ведеться для macOS і Linux, але на цих системах реліз «відбудеться трохи пізніше». Якщо говорити про саму гру, то версія Steam Early Access буде містити приблизно 30-40 % матеріалів від повної версії. Скільки часу займе підготовка до повноцінного релізу, автори поки не повідомляють. В Steam вже заведена відповідна сторінка, але попереднє замовлення ще не відкрито, а ціна в рублях не оголошена.

Самі розробники описують жанр новинки як RogueVania, тобто поєднання роглайка і метроидвании, ну а джерелами натхнення служать такі відомі серії як Castlevania і Dark Souls. Невід’ємною частиною Dead Cells стане незворотна смерть, яка, однак, не примусить «починати гру з самого початку». Іноді загибель навіть корисна вашому героєві, оскільки з її допомогою можна розгадати деякі головоломки і відкрити доступ до нових частин локацій. Рівні представляють собою поєднання заздалегідь спроектованих і генеруються випадковим чином елементів, а механіка бою близька до Dark Souls, звичайно, з поправкою на 2D.

Оставить ответ