Ядерний арсенал США контролюють системи на “антикварних” дискетах

размещено в: Новости | 0
Ядерний арсенал США контролюють системи на “антикварних” дискетах
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Міноборони США зізналися у використанні застарілих типів носія для координації роботи ядерних сил. Як повідомляє сайт Business Insider з посиланням на американську Рахункову палату, відомство досі вдається до 8-дюймовим дискети для зберігання даних у системі керування ядерними ракетами.

“Відомства повідомили про використання декількох систем, які мають компоненти, вік яких в окремих випадках налічує щонайменше 50 років”, — сказано в доповіді. Одна з них — автоматична система командування і управління Пентагону, яка координує роботу ядерних сил США, в тому числі ядерних бомбардувальників і міжконтинентальних балістичних ракет.

Військові пояснили ситуацію тим, що на ядерних об’єктах встановлені комп’ютери IBM Series 1, які можуть зчитувати інформацію тільки з гнучких магнітних дисків 8″, випущених на початку 1970-х років. З широкого вжитку флоппі-диски вийшли в 1990-х, поступившись місце дисків CD-R.

Втім, в міноборони США пообіцяли вже скоро оновити “рішення для зберігання даних, процесори розширення порту, портативні та настільні термінали”. Як очікується, нове обладнання завезуть до кінця 2017 року.

Джерело: Business Insider

Оставить ответ