Як правильно вибрати ноутбук?

размещено в: Новости | 0
Як правильно вибрати ноутбук?
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Для роботи вдома і в офісі найкращим варіантом є портативний комп’ютер, який називають ноутбуком. Такий пристрій має масу незаперечних переваг у порівнянні з персональним комп’ютером. Насамперед, необхідно відзначити відсутність проводів і можливість скрізь носити з собою. Великий вибір ноутбуків від різних виробників можна подивитися на сайті notebook, де продаються ноутбуки від таких торгових марок, як Acer, Lenovo, HP, Asus і так далі. Пристрої від таких компаній вважаються найбільш якісними і користуються популярністю серед користувачів. Вибір ноутбука залежить не тільки від виробника, але й інших параметрів, про які піде мова в цій статті. Найголовнішими критеріями вибору портативних комп’ютерів є: корпус, дозвіл екрана, процесор, відеокарта, оперативна пам’ять, жорсткий диск і багато іншого.

Легкими і недорогими моделями вважаються ті, корпус яких виконаний з пластика. Також у продажу можна знайти більш якісні і дорогі ноутбуки з корпусами з магнію і алюмінію. Вона набагато міцніше і надійніше пластикових корпусів. Як правило, їх вага становить не більше одного кілограма. Також слід звернути увагу на колір корпусу. Наприклад, компанія Sony Vaio випускає ноутбуки у зелених, синіх, червоних та інших корпусах. Також можна придбати ноутбук з посиленим корпусом, якому не страшні удари. На цьому сайті https://datika.me/category/laptopovi/ крім ноутбуків, можна підібрати та іншу домашню техніку: монітори, фотоапарати, телефони, смартфони і так далі.

Продуктивність пристрою залежить від процесора. Якісними вважаються процесори від компанії «Інтел». Вони зустрічаються в ноутбуках Acer, Pentium, Celeron і інших. Ще одним відомим виробником процесорів є компанія AMD, яка випускає енергоємні процесори. У нових моделях ноутбуків число ядер може становити від одного до шести. Низкопроизводительными вважаються одноядерні процесори. Для ігор краще всього купувати більш потужний і продуктивний ноутбук з числом ядер не менше трьох. Для роботи підійде двоядерний процесор.

Якщо покупця цікавить графіка ноутбука, то тут потрібно буде звернути увагу на відеокарту. Саме ця деталь відповідає за виведення зображення на екран. Як правило, в портативних комп’ютерах вбудована відеокарта. Вона підходить для офісних програм, а для більш вимогливих додатків слід купувати ноутбук з дискретною відеокартою.

Оставить ответ