Яким стане ваш iPhone через тиждень: відеогалерея iOS 10

размещено в: Новости | 0
Яким стане ваш iPhone через тиждень: відеогалерея iOS 10
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

На презентації, присвяченій анонсу нових продуктів, компанія Apple назвала дату виходу iOS 10. Реліз нової операційної системи для i-пристроїв відбудеться в наступний вівторок, 13 вересня. Якими функціями вона наділить “айфони” — у добірці вайнов від Звісток.Hi-tech.

iOS 10 була показана на конференції WWDC 2016 в червні. “Десятка” привносить більш функціональний екран блокування та оповіщення, робить помічницю Siri доступною всередині сторонніх додатків, полегшує пошук медіаконтенту, а також розширює функції дуже багатьох системних програм, включаючи месенджер iMessage.

Встановити нову “операційку” можна буде на iPhone 5 і старше (і, зрозуміло, SE), iPad 4, iPad Air і Air 2, iPad Mini 2, 3 і 4, iPad Pro (з екраном 9,7 і 12,9 дюйма), а також на iPod touch 6-го покоління.

Автовключення

Смартфон з iOS 10, коли береш його в руку, включається сам — ніяких кнопок натискати не потрібно. Це зручно: можна відразу ж переглянути список повідомлень на заблокованому екрані, не роблячи зайвих рухів. Тим не менш, щоб зняти блокування, користувачам ще потрібно прикласти палець до сканера або ввести PIN-код.

Екран віджетів

iOS 10 позбавлена функції Slide to Unlock (“Потягніть, щоб розблокувати”), яку представив Стів Джобс ще в 2007 році. Тепер, якщо зробити свайп вправо на заблокованому “айфоне”, з’явиться екран з віджетами, а якщо вниз — пошукова рядок.

Пункт управління

Зазнав змін дизайн нижній панелі з швидким доступом до найбільш затребуваних функцій. Інтерфейс став яскравішим, а вибір аудіовиходу — зручніше. Про стан перемикача каже новий колір (синій або червоний), а віджет з кнопками управління музикою був перенесений на окрему панель.

Також в пункт управління впроваджена підтримка функції “посиленого” натискання 3D Touch. Натиснувши пальцем, можна вибрати рівень яскравості ліхтарика, встановити таймер на хвилину, 5 хвилин, 20 хвилин або годину, або вибрати, що саме знімати камерою – звичайне фото, відео, уповільнене відео або сэлфи. Задіяно “натискання з зусиллям” і в Центрі повідомлень: натиснули сильніше на хрестик – з’явилася опція “Очистити все”. Зручно.

Швидка камера

На iOS 10 теж можна швидко включити камеру прямо з екрану блокування, але реалізована функція інакше, ніж раніше. Якщо потрібен швидкий кадр, достатньо взяти “айфон” і зробити довгий свайп ” вліво.

Apple Music

Вид музичного сервісу Apple Music в iOS 10 повністю перетворений. Apple спростила інтерфейс програми, зробила його більш інтуїтивним, збільшила розмір шрифту, а також додала кілька важливих функцій, включаючи тексти пісень і персоналізовані плей-листи, що відповідають особистим перевагам користувача.

Треки можуть бути організовані за альбомами, виконавцями, назвам. Музика, збережена на пристрій, а також всі нещодавно додані композиції зібрані в новому дбав.

Оптимізація сховища

Якщо музика, збережена пам’ять “айфона”, займає надто багато місця, iOS 10 дозволить обмежити відведений для неї простір в пам’яті. Коли місце на флеш-накопичувачі буде закінчуватися, нова функція “Оптимізація сховища” автоматично видалить з iPhone давно не воспроизводившиеся треки. У налаштуваннях можна задати мінімальний обсяг пам’яті, який можуть займати пісні — 4 (близько 800 пісень), 8 (1600), 16 (3200) або 32 (6400) гігабайти.

iMessage

Вбудований в “десятку” мессенджер відкриває нові, більш виразні способи спілкування. iMessage в iOS 10 дозволяє робити текст збільшити або зменшити, змінювати слова на эмозди, прикріплювати музику, а також обмінюватися, як в watchOS 3, замальовками і посланнями “невидимим чорнилом”, які стануть видні тільки коли адресат проведе за повідомленням пальцем.

Анімаційні ефекти, розгортання на весь екран, дозволять надати словами эмоциальную забарвлення. Повідомлення, наприклад, можна прикрасити салютом, конфетті або лазером, а також залучити до нього увага струсом.

У новому iMessage маса ефектів, таких як повітряні кулі і феєрверки, які можуть надати спілкуванню святковий настрій. Щоб вибрати потрібний ефект, потрібно натиснути і утримувати синю стрілку, що відповідає за відправку.

“Гуманний” будильник

Програма “Годинник” поповнилася вкладкою “Режим сну”, що привчить лягати і прокидатися в один і той же час. Нова функція Wake Alarm дозволить завести “розумний” будильник, який буде кожен день нагадувати про те, що пора лягати спати, відстежувати тривалість відпочинку, а також аналізувати динаміку сну.

Читайте також: Двокамерний, але безвихідний: що ви полюбите і зненавидить в новому iPhone 7

Текст: Олег Ілюхін, Відео: Микола Бєлкін

Оставить ответ