“Яндекс.Гроші” дозволили дарувати гроші у вигляді листівок

размещено в: Новости | 0
“Яндекс.Гроші” дозволили дарувати гроші у вигляді листівок
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Платіжна система “Яндекс.Гроші” приурочила до 8 березня запуск нової функції, яка дозволяє надіслати електронною поштою листівку з грошима. Подарунок, по суті, являє собою віртуальну карту MasterCard, яку можна поповнити з будь-якої банківської карти. Максимальна сума переказу — 5 тисяч рублів.

Подарункова карта дійсна протягом року, а гроші можна буде витратити в будь-якому інтернет-магазині Росії. Щоб відправити листівку, необов’язково заводити електронний гаманець “Яндекс.Гроші”.

“Достатньо перейти по посиланню або зайти на свою Яндекс.Пошту і натиснути на значок з подарунком, а потім вказати електронну скриньку і телефон одержувача. Сервіс запропонує вибрати оформлення листівки і вписати привітання”, — сказали в компанії.

Інформація про те, як активувати карту, буде вказана в листі. Більш того, “Яндекс.Гроші” додатково повідомлять одержувача про подарунок через СМС.

За даними власного опитування, проведеного серед 2 тисяч користувачів платіжної системи, гроші — це найбажаніший подарунок для росіян. Про це повідомили 76% респондентів. За те, щоб на свята їм подарували саме гроші, висловилися 75% чоловіків і 70% жінок.

Джерело: прес-реліз “Яндекс.Грошей”

Оставить ответ