“Яндекс.Карти” для Android і iOS отримали велике оновлення

размещено в: Новости | 0
“Яндекс.Карти” для Android і iOS отримали велике оновлення
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

«Наймасштабніша оновлення «Яндекс.Карт» за останні роки» – так новинку характеризують самі розробники – стало доступно напередодні ввечері для завантаження в App Store і Google Play. Версія 8.0 набагато економніше витрачає пам’ять смартфона, отримала офлайновий пошук та багато іншого.

Головне – самі карти стали іншими, в новій версії, наприклад, карта Москви «важить» всього 145 мегабайт проти 1,8 гігабайт в попередній версії. Завдяки цьому на смартфоні користувача залишається більше вільного місця для музики, фото та додатків.

Скріншоти нових «Яндекс.Карт» для iOS (натисніть для збільшення)

Друге важливе нововведення: пошук за адресами і місцях тепер працює без підключення до Інтернету (якщо ви завантажили карту на пристрій), так як всі відомості про них (включаючи, наприклад, телефони та години роботи організацій) вже містяться в завантажуваних пакетах даних.

На жаль, побудова маршрутів без доступу до Інтернету (як це реалізовано, наприклад, у додатку Maps.me) поки що не реалізовано. Підключитися до Мережі також доведеться для завантаження фотографій і відгуків про закладах.

Назви вулиць в «Яндекс.Картах» тепер нарешті-то виводяться поверх кольорових смужок, що позначають завантаженість вулиць, а режим зміни нахилу карти (для цього потрібно провести по екрану одночасно двома пальцями) зробить орієнтування в місті більш зручним.

«Яндекс.Карти» тепер також вміють після перезапуску восттанавливать стан перед закриттям, показувати на екрані поточну швидкість руху, а також перебудовувати маршрути на ходу з урахуванням доданих через пошук проміжних точок. Всього в додатку доступні офлайн-карти 200 міст.

Джерело: App Store, Google Play

Оставить ответ