“Яндекс.Карти” згадали про пішоходів

размещено в: Новости | 0
“Яндекс.Карти” згадали про пішоходів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У додатках “Яндекс.Карти” для Android і iOS, а також у веб-версії сервісу тепер можна будувати пішохідні маршрути. Раніше маршрути будувалися лише для автомобілістів або громадського транспорту.

Пішоходів “Яндекс.Карти” проведуть через міста і сільську місцевість в Росії, Україні, Білорусі і Казахстані з урахуванням наявних у компанії даних про доступні шляхи — доріжках і стежках, “зебрах”, сходах, арках в будівлях і тротуарах вздовж автодоріг.

При складанні пішохідного “графа” — так називається прив’язана до координат сітка шляхів — в “Яндексі” покладаються, в тому числі, на “народних картографів”. Це користувачі, які позначають на картах пішохідні шляхи, випробувані ними особисто.

Допомогти формувати достовірну карту пішохідних маршрутів може кожен бажаючий. Помітивши, що сервіс пропонує не самий оптимальний маршрут, можна додати відсутню інформацію. Після модерації вона буде додана в граф.

Зазначимо, що у основних конкурентів “Яндекс.Карт” пішохідна навігація працює вже давно. У Картах Google з’явилася функція для зарубіжних користувачів ще в 2010 році, в Maps.Me (додаток розробляється Mail.Ru Group) – у 2015-м.

Джерело: “Яндекс”

Оставить ответ