“Яндекс” покаже старт ракети на Марс в прямому ефірі

размещено в: Новости | 0
“Яндекс” покаже старт ракети на Марс в прямому ефірі
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Користувачі “Яндекса” зможуть сьогодні побачити запуск ракети на Марс в прямому ефірі. Ракета “Протон-М” відправиться вдень у понеділок з космодрому Байконур і повезе на Марс космічні апарати для міжнародної дослідницької місії «Екзомарс».

Проект “Екзомарс” – це спільний проект Роскосмоса і Європейського космічного агентства, метою якого є пошук слідів життя на планеті, вивчення її атмосфери, клімату і поверхні. Марсохід для дослідження планети і передачі даних, відправиться в 2018 році. Поки ж на планету відправиться тільки десантний модуль «Скіапареллі», який відпрацює технологію посадки, і орбітальний модуль Trace Gas Orbiter, який буде вивчати малі газові домішки атмосфери і розподіл водяного льоду в грунті, а також транслювати дані з «Скіапареллі».

Трансляція з телестудії Роскосмосу почнеться в 11:45 за московським часом, а пуск ракети заплановано на 12:31. Спостерігати за нею можна буде на сторінці результатів пошуку — по кліку на тематичний логотип Яндекса або за запитом “екзомарс”. Користувачі, які пропустили трансляцію, зможуть переглянути її в записі.

Джерело: Прес-реліз “Яндекса”

Оставить ответ