“Яндекс” вбудуватися в Telegram з допомогою бота

размещено в: Новости | 0
“Яндекс” вбудуватися в Telegram з допомогою бота
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія “Яндекс” випустила нового, пошукового чат-бот месенджера Telegram. Відповідаючи на питання і просто розмовляючи з людиною, віртуальний співрозмовник по імені @ya використовує дані від безлічі різних сервісів “Яндекса”, включаючи інтернет-пошук, “Афіша”, картинки, карти і т. п.

@ya — це перший бот “Яндекса” широкого профілю. Восени минулого року компанія запустила в Telegram відразу кілька чат-програм, але їх спеціалізація була дуже вузькою (наприклад, ImageSearch для пошуку по картинках, бот-перекладач Yandex Translator, словниковий бот Yandex Dictionary та ін).

Новий чат-бот поєднує в собі функції всіх попередників. Він відповідає на питання, шукає відео і музику, повідомляє новини, переводить тексти і так далі. “Він розуміє як короткі команди (наприклад, якщо написати йому ‘погода’, він повідомить прогноз, а якщо ‘кафе’ — покаже найближчі місця, де можна перекусити), так і розгорнуті фрази, які ми зазвичай застосовуємо в діалогах з живими співрозмовниками”, — сказали в “Яндексі”.

Крім того, користувачі можуть звернутися до @ya з проханням показати будь-яку картинку. Чат-бот постарається знайти зображення, відповідне словесному опису, допоможе підібрати інтернет-мем або анімовану “діфку”, а також спробує вгадати, які об’єкти зображені на фотографії.

У компанії підкреслили, що @ya — це експериментальний продукт, і закликали користувачів залишати свої відгуки та побажання.

Джерело: блозі Яндекса

Оставить ответ