“Яндекс” відкрила для завантаження Android-лончер

размещено в: Новости | 0
“Яндекс” відкрила для завантаження Android-лончер
1 голосов, 4.00 общий. рейтинг (83% сумма)

Компанія “Яндекс”, яка протягом кількох місяців тестувала власний Android-лончер серед користувачів з країн Латинської Америки, відкрила його для завантаження всім бажаючим. Програма “важить” порівняно мало (майже 7 мегабайт), а для установки потрібна версія ОС не нижче 4.1.

Інтерфейс Yandex Launcher відрізняється лаконічним дизайном, а переходи між екранами супроводжуються плавною анімацією. Головне візуальне відміну від “стокового” Android — це кругла форма іконок на робочому столі, відкидали тінь, а також рядок “Яндекса” замість Google.

Від інших лончеров Yandex Launcher відрізняється поруч особливостей. Перша — це можливість об’єднати програми в групи за кольором іконок або категорії магазину Google Play. Список з категоріями розміщується над екраном з програмами і може бути налаштований на розсуд користувача. Якщо вибрати одну з категорій, “Яндекс.Лончер” порадить інші схожі програми. У компанії говорять, що така ж рекомендаційна технологія, яка з часом стає тільки “розумніші”, застосовується і в інших продуктах інтернет-пошукача, наприклад в “Яндекс.Радіо”.

Ще одна “фішка” Yandex Launcher — це екран швидкого доступу, що відкривається при натисканні на пошукову рядок або при свайпе вниз з будь-якого місця дисплея. На ньому відображаються часто запускаються програми, веб-сайти, а також контакти з адресної книги.

Android-лончер “Яндекса” автоматично сортує програми за категоріями (“Всі”, “Ігри”, “Робота”, “Інструменти” тощо), а також підтримує пошук додатків за кольором (наприклад, на випадок, якщо ви пам’ятаєте колір іконки, але забули назва). Програми можна скласти у розумні папки і повністю налаштувати їх зовнішній вигляд, включаючи колір фону і віджети.

Джерело: Yandex Launcher (Google Play)

Оставить ответ