“Яндекс” вирахував найбажаніший подарунок на 8 березня

размещено в: Новости | 0
“Яндекс” вирахував найбажаніший подарунок на 8 березня
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Платіжний сервіс “Яндекс.Гроші” назвав найбільш актуальний подарунок на Міжнародний жіночий день. За результатами опитування, проведеного серед 2 тисяч користувачів, жінка буде рада отримати на 8 березня гроші. Про це повідомили 76% респондентів, а більше половини опитаних (60%) зізналися, що гроші їм дарують частіше разу на рік.

Також “Яндекс.Гроші” проаналізували дані про замовлення в інтернет-магазинах в передсвяткові дні (з 26 лютого по 3 березня) і з’ясували, що один з найпопулярніших подарунків на 8 березня цього року — книги. “У передсвяткові дні онлайн-продажу деяких книжкових магазинів виросли в два рази. Без букетів і частувань свято теж не обійдеться: з 2 березня кількість замовлень в інтернет-магазинах квітів збільшилася у 3-5 разів, а в кондитерських — в 1,6 рази”, — повідомили в компанії.

Напередодні свята традиційно зросли продажі приємних жіночих дрібниць: косметики (в 2-5 разів), біжутерії та товарів для рукоділля (по 30%). Також на третину зросли обсяги продажів більш дорогих подарунків: смартфонів і ювелірних виробів, а продажу сумок і аксесуарів зросли в 1,5–2 рази.

За даними “Яндекс.Грошей”, у цьому році велика частина користувачів планує провести свята вдома. Про це свідчить відсутність підвищеного попиту на авіа – і залізничні квитки. А продажі комп’ютерних ігор і спортивного харчування, навпаки, з кінця лютого зросли на 40%.

На цьому тижні “Яндекс.Гроші” запустили нову функцію, яка дозволяє надіслати електронною поштою листівку з грошима. Подарунок, по суті, являє собою віртуальну карту MasterCard, яку можна поповнити з будь-якої банківської карти. Максимальна сума переказу — 5 тисяч рублів. Подарункова карта дійсна протягом року, а гроші можна буде витратити в будь-якому інтернет-магазині Росії.

Джерело: прес-служба “Яндекса”

Оставить ответ