Японці створили поліцейського дрона-перехоплювача

размещено в: Новости | 0
Японці створили поліцейського дрона-перехоплювача
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Поліція Токіо розробила безпілотник, який здатний нейтралізувати невеликі літаючі об’єкти. Пристрій являє собою адаптовану модель DJI Spreading Wings 900, до нижньої частини якої прив’язана мережа розміром 3х2 метри. Виявивши в повітрі непізнаний БПЛА, перехоплювач випускає мережа, переносить порушника на безпечну відстань і опускає його на землю.

(Video credit: The Asahi Shimbun)

 

“Антидрон” був створений у відповідь на зростаючі терористичні загрози, пов’язані з безконтрольним поширенням цивільних квадрокоптеров. Раніше в цьому році поліцейські виявили безпілотник, сів на дах резиденції японського прем’єр-міністра Ясуо Ямамото. До апарату був прив’язаний контейнер з невеликою кількістю радіоактивного піску, зібраного в районі АЕС в Фукусімі. Підозрюваний у запуску БПЛА незабаром здався владі, заявивши, що таким чином він хотів лише висловити протест проти запуску атомній електростанції в Фукусімі.

Перший дрон-поліцейський вийде на “службу” в грудні. А починаючи з лютого 2016 року захист найважливіших об’єктів в Токіо (включаючи Імператорський палац, будівля парламенту і канцелярію прем’єр-міністра) буде забезпечувати цілий загін дронов-перехоплювачів.

Несанкціонованим запуском квадрокоптеров також стурбоване Федеральне агентство цивільної авіації (FAA) і міністерство транспорту США. Відомствам належить сформулювати нові правила, згідно з якими всі дрони необхідно буде реєструвати — як автомобілі. Кожне пристрій отримає індивідуальний номер, який заноситься в федеральний реєстр разом з ім’ям і адресою власника.

Джерело: The Verge

Оставить ответ