Єврокомісія відкрила новий фронт проти Google

размещено в: Новости | 0
Єврокомісія відкрила новий фронт проти Google
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Єврокомісія висунула Google нове обвинувачення за антимонопольному справі. У компанії є час до вересня для підготовки відповіді, повідомляє ТАСС з посиланням на слова єврокомісара з питань конкуренції Маргрет Вестагер.

В рамках розслідування Google були направлені дві претензії. Перша пов’язана з тривалим розслідуванням щодо організації пошуку в інтернеті, друга – за новим антимонопольному справі у зв’язку з політикою розміщення реклами в результатах пошуку.

За оцінкою Єврокомісії Google займає до 90% на європейському ринку інформаційних пошукових послуг. Але претензії до неї полягають не в цьому, а в тому, що компанія зловживає своїм становищем. Вестагер вважає, що Google навмисно показує в пошуковій видачі на перших позиціях своїх комерційних партнерів, тобто “фабрикує” результати. Крім цього єврокомісар вважає, що компанія сприяє збільшенню трафіку на інтернет-сайтах своїх партнерів, піднімаючи згадки про них в результатах пошуку.

Також Єврокомісія пред’являє претензії і з приводу конкуренції при розміщенні флеш-реклами в інтернеті. Згідно з її даними Google нав’язує клієнтам мінімальні обсяги своїх рекламних оголошень і технічними засобами блокує доступ до реклами конкурентів при пошуку в інтернеті.

Джерело: ТАСС

Оставить ответ