YouTube дозволив авторам відео замазувати рухомі об’єкти

размещено в: Новости | 0
YouTube дозволив авторам відео замазувати рухомі об’єкти
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Найбільший відеохостинг YouTube, що належить компанії Google, впровадив новий інструмент Custom Blurring, який дозволяє розмити в кадрі будь-який об’єкт, у тому числі рухається. Тепер творці роликів можуть легко заретушувати обличчя людей, номери автомобілів, вивіски та інші предмети, не вдаючись до послуг сторонніх редакторів.

Щоб включити нову функцію, слід зайти в меню Blurring Effects (розділу Enhancements), вибрати Custom Blurring, накласти прямокутник і підігнати його розміри під об’єктом, який повинен бути прихований. Користувачі також можуть задати точки початку і кінця дії нового інструменту.

“Варіанти використання інструменту дуже широкі, однак ми створили цю функцію виходячи з ідеї візуальної анонімності. Ми хотіли надати вам простий спосіб розмити людей, контактну або фінансову інформацію, без необхідності видаляти або заново завантажувати контент”, — сказала керівник по захисту конфіденційності YouTube Аманда Конвей.

В основі Custom Blurring лежить “нова інноваційна технологія, яка ‘на льоту’ аналізує руху на будь-якому відео”, сказали в Google. Функція доступна тільки в веб-версії YouTube.

У 2012 році на YouTube з’явилася функція Blur All Faces. Вона сканує диск на наявність осіб людей і автоматично їх розмиває.

Джерело: блог YouTube

Оставить ответ