YouTube навчать транслювати “живе” 360-градусне відео

размещено в: Новости | 0
YouTube навчать транслювати “живе” 360-градусне відео
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

YouTube можуть забезпечити підтримку нової функції, яка дозволить вести трансляцію панорамного відео в режимі реального часу, повідомляє BuzzFeed з посиланням на численні джерела, знайомі з планами Google. За відомостями сайту, представники пошукача зустрічалися з виробниками і обговорювали з ними можливість інтеграції 360-градусних камер з YouTube. Коли це може статися, невідомо.

Найбільший відеосервіс навчився відтворювати панорамні ролики ще в березні минулого року. Обертаючи камерою (шляхом нахилу Android-смартфона в різні сторони або перетягуючи курсор миші, як в режимі “Перегляд вулиць” на картах Google), глядач стає безпосереднім учасником подій, самостійно визначаючи, що і в якому ракурсі він хоче побачити.

Виглядає це так:

 

У листопаді Android-додаток YouTube отримало підтримку 3D-відео, знятого для окулярів віртуальної реальності. В режимі Cardboard екран, по суті, ділиться навпіл, а кожному оці показується трохи різне зображення, щоб користувач міг сприймати глибину простору і розрізняти близькі й далекі об’єкти. Так забезпечується ще більший ефект занурення у віртуальну реальність.

На сьогоднішній день тільки деякі 360-градусні камери здатні транслювати відео в прямому ефірі. Тим не менш, якість контенту залишає бажати краще, а не “склеювання” картинки, захопленої декількома камерами, йде досить багато часу.

Не можна виключати, що в майбутньому Google випустить власний пристрій для трансляції “живих” панорамних відео. Пошуковик вже має “сферичної” камерою JUMP, яка автоматично “зшиває” контент високої чіткості, знятий на 16 камер GoPro, паралельно завантажуючи його в “хмара”.

Джерело: BuzzFeed

Оставить ответ