YouTube запустить онлайн-телебачення

размещено в: Новости | 0
YouTube запустить онлайн-телебачення
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

YouTube готує до запуску нову платну послугу під назвою Unplugged, яка дозволить дивитися телепередачі прямо на сайті. Як повідомляє Bloomberg з посиланням на обізнані джерела, розробка нового сервісу ведеться з 2012 року, а почати роботу він може в наступному році.

За інформацією агентства, спеціально для Unplugged компанія повністю переробила свою технічну архітектуру. Які ТВ-канали можна буде переглядати на YouTube, не уточнюється, проте Google — власник відеосервісу — вела переговори з найбільшими кабельними мережами в США, включаючи Comcast, NBCUniversal, Viacom, 21st Century Foxand CBS

Імовірно, базовий пакет Unplugged з доступом до 15-30 каналах буде коштувати дешевше $35″ на місяць. За невелику доплату користувачі зможуть підписуватися на тематичні пакети — наприклад, спортивні або комедійні, що об’єднують 3-4 ТБ-каналу.

Читайте також: Питання і відповіді: все про новий “платному YouTube”

Свій перший платний стриминговый сервіс YouTube Red для музики і відео — компанія запустила минулої осені. Він не показує рекламу, дозволяє зберігати відео для перегляду в офлайні, а також відтворювати музику або аудіокнигу у фоновому режимі. Unplugged дозволить привнести більше преміум-контенту на веб-версію і мобільні додатки YouTube, збільшити кількість переглядів відео і, отже, наростити нерекламну виручку Google.

Джерело: Bloomberg

Оставить ответ