З Google Play видалено додаток для бойовиків “Талібану”

размещено в: Новости | 0
З Google Play видалено додаток для бойовиків “Талібану”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

В інтернет-магазині Google Play було виявлено розроблене бойовиками руху “Талібан” додаток для смартфонів, за допомогою якого таліби поширювали свої пропагандистські заяви і відеоролики. Додаток було призначено для використання на смартфонах з операційною системою Android і доступно мовою пушту. Основний його аудиторією були жителі Афганістану.

Розроблене бойовиками додаток було виявлено ще 1 квітня експертами організації Site, здійснює постійний моніторинг активності ісламських бойовиків в Інтернеті, передає ТАСС. Як повідомив представник корпорації Google, виявлена програма більше не доступна для скачування.

Відомо, що рух “Талібан” активно веде пропаганду в Інтернеті: роботу його сайту, доступного на п’яти мовах, в тому числі, англійською та арабською, неодноразово, але поки безуспішно, намагалися припинити афганська влада. Радикальний ісламістський рух “Талібан”, прихильниками якого є від 40 до 60 тисяч бойовиків, після завершення бойової місії НАТО в Афганістані отримало можливість розширити сферу впливу, у зв’язку з чим ситуація в країні різко загострилася.

Джерело: ТАСС

Оставить ответ