Заарештовано творця найбільшого торрент-трекера

размещено в: Новости | 0
Заарештовано творця найбільшого торрент-трекера
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Найбільший торрент-трекер — KickAss Torrents (KAT) — пішов в офлайн після арешту його передбачуваного творця. Власник ресурсу, 30-річний українець Артем Ваулін, був затриманий у Польщі. Йому пред’явлені звинувачення в порушенні авторських прав і змові з метою відмивання грошей.

У міністерстві юстиції США заявили, що будуть домагатися екстрадиції Ваулина. За деякими даними, творцеві KAT загрожує до 20 років тюремного ув’язнення.

Більш того, федеральний суд Чикаго вже розпорядився заблокувати рахунки, а також вилучити кілька доменних імен КАТ (включаючи kickasstorrents.com і kat.cr), тому торрент-трекер може бути частково недоступний.

KAT почав роботу в 2008 році. Як зазначає TorrentFreak, на сайт заходять мільйони унікальних користувачів на добу, що робить його найбільш відвідуваним в Інтернеті трекером. За поточний рік, за даними мінюсту США, ресурс виручив $16 мільйонів.

За словами помічниці генерального прокурора Леслі Колдуелл, шкоду, заподіяну KAT власників авторських прав, оцінюється в $1 мільярд. “У спробі втекти від правоохоронних органів Ваулін, ймовірно, використовував сервери, розташовані в країнах по всьому світу, і переміщав свої домени через неодноразові арешти майна та цивільних позовів. Його арешт у Польщі, однак, знову свідчить про те, що кіберзлочинці можуть бігати, але не можуть втекти від правосуддя”, — сказала вона.

Джерело: TorrentFreak

Оставить ответ