Зарядна підставка Logitech для iPad Pro обійшлася без роз’єм Lightning

размещено в: Новости | 0
Зарядна підставка Logitech для iPad Pro обійшлася без роз’єм Lightning
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Великий виробник комп’ютерної периферії, швейцарська Logitech випустила новий аксесуар, який служить в якості підставки для iPad Pro і дозволяє заряджати його через інтерфейс Smart Connector. Новий коннектор, нагадаємо, також забезпечує двосторонній обмін даними: через нього до планшета-гіганту можна підключити, наприклад, Smart Keyboard від Apple.

Logi BASE підходить для обох моделей iPad Pro: 9,7 – і 12,9-дюймової. Встановивши пристрій в ландшафтній орієнтації, користувачі можуть заряджати їх без проводів. Сама підставка виконана з твердого алюмінію, майже неотличимого від “айпадів” сріблястого кольору.

Ззаду Logi BASE розташований порт для Lightning-кабелю, спереду — три штирька, які підключаються до Smart Connector iPad Pro. Прогумована підставка дозволяє аксесуару не ковзати і твердо триматися на будь-якій рівній поверхні — дерев’яному столі або гранітної плитки.

За враженнями сайту MacRumors, планшетник “сидить” в Logi BASE дуже щільно, а “вертикальний кут огляду ідеально підходить для використання iPad Pro в якості другого екрану або пристрої для перегляду відео”. Через Smart Connector 12,9-дюймова модель заряджається повільніше — довше 6 годин, тоді як через Lightning — не більше 5-5,5 години.

До головного недоліку Logi BASE видання віднесло його ціну: новинка продається на сайті Logitech і в онлайн-магазині Apple за 99 доларів. Підставка зроблена з високоякісних матеріалів, що вона зручна, але коштує набагато дорожче багатьох док-станцій для i-пристроїв.

Джерело: MacRumors

Оставить ответ