Засновник 4chan продовжить кар’єру в Google

размещено в: Новости | 0
Засновник 4chan продовжить кар’єру в Google
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google найняла Кріса Пулу, творця популярного имиджборда 4chan. Відтепер один з найбільш відомих експертів у соцмедіа буде працювати під керівництвом Бредлі Хоровіца, віце-президента по стриминговым сервісів і фотографіями інтернет-пошуковика.

Пул, більше відомий під ніком moot, запустив 4chan в 2003 році, коли йому було 15 років. З тих пір його проект виріс у величезну майданчик з суперечливою репутацією, щомісяця залучає понад 20 мільйонів користувачів. Анонімний форум містить кілька десятків розділів на різну тематику, включаючи відеоігри, музику, порнографію, інтернет-меми, аніме і мангу.

На початку минулого року, вичерпавши фінансові ресурси, Пул відійшов від керівництва 4chan. Згодом проект був проданий японському підприємцю Нисимуре Хіроюкі — власнику имиджборда 2channel.

Пул сказав, що буде радий “привнести свій досвід” в Google, не уточнив, чим саме він буде займатися в компанії. Враховуючи його досвід, можливо, експерт приєднається до команди відкритого торік сервісу “Google Фото”, який автоматично розпізнає, що зображено на знімку, проставляє позначки і групує фото у відповідності з тематикою. Приміром, Пул зможе навчити інтернет-пошуковик, як не просто наростити аудиторію, а правильно побудувати співтовариство навколо продукту.

Джерело: TechCrunch

Оставить ответ