Засновник Napster придумав відеопрокат з кіноновинками за $50

размещено в: Новости | 0
Засновник Napster придумав відеопрокат з кіноновинками за $50
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Інтернет-інвестор, засновник музичного файлообмінника Napster і колишній президент Facebook Шон Паркер і його партнер Прем Аккараджа заснували нову компанію — Screening Room, яка буде пропонувати послуги відеопрокату кіноновинок в день їх релізу. Як повідомляє Variety з посиланням на обізнані джерела, тільки що вийшов фільм можна буде подивитися за 50 доларів.

За даними сайту, файли будуть захищені “надійної антипіратської технологією”, яка не дозволить завантажувати їх на пристрій. Разовий перегляд обійдеться в $50 (в цю суму також включені два безкоштовних квитки в кінотеатр за вибором), однак ще $150 доведеться заплатити за телеприставку, транслирующую фільми в потоковому режимі. Після оплати користувачеві дається дві доби, щоб подивитися кіно, після чого доступ до нього буде закритий.

Найбільші голлівудські студії, включаючи Універсальний, Fox і Sony, виявляють “серйозний інтерес” до нового проекту Паркера. Як зазначає Variety, потенційні партнери активно вивчають бізнес-план і домовляються про деталі, однак ніяких угод поки укладено не було.

Спроби створити сервіс, який дозволив би переглядати кінопрем’єри не виходячи з дому, вже робилися раніше. Наприклад, в минулому році Prima Cinema випустила телеприставку, яка розпізнає власника за відбитком пальця і відкриває доступ до фільмів, тільки що з’явилися в кинотетатрах. Послуга, проте, розрахована на дуже заможних користувачів: пристрій продається за 35 тисяч доларів, а перегляд однієї новинки — $500.

Джерело: Variety

Оставить ответ