Журнал «Форбс» визнав Trade12 самим кращим брокером

размещено в: Новости | 0
Журнал «Форбс» визнав Trade12 самим кращим брокером
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Нещодавно на своєму офіційному сайті відоме у всьому світі видання Forbes опублікувало статтю про працю та переваги брокерської компанії Трейд12, яка на валютному ринку працює з 2005 року.

За час своєї діяльності у компанії з’явилося безліч вдячних клієнтів, так як вона не стягує з них приховані комісії і пропонує вигідні умови співпраці. Крім усього іншого, брокера Trade12 Форбс визнав одним з найкращих на ринку, так як ця брокерська компанія, починаючи з 2005 року, активно розвивається і сьогодні пропонує своїм клієнтам вигідні торгівельні умови. Кожен трейдер зможе заробити разом з цим брокером, який робить аналіз своїх помилок, щоб в майбутньому їх не допускати.

Сьогодні ця брокерська компанія вийшла на новий рівень розвитку. Завдяки особливості виправляти і аналізувати помилки в своїй роботі брокеру Trade12 вдалося зайняти лідируючі позиції. Багаторічна праця зробив Trade12 найбільш конкурентоспроможною компанією, на рахунку у якої більше тисячі успішних угод. На сайті брокера можна знайти вичерпну інформацію про правила торгівлі та умов договору, які описані досить зрозуміло.

Співпрацюючи з цим брокером, торговець валютами не побачить приховані комісійні або будь-які інші деталі, які вкажуть на неефективність торгівлі. У своїй статті «Форбс» підкреслив багатий список фінансових активів компанії, завдяки чому кожна людина зможе підібрати для себе найбільш зручний інструмент. Так, Trade12 дозволяє торгувати валютними парами, цінними металами та ф’ючерсами.

«Форбс» акцентує увагу на тому, що всі програми та акційні кампанії, які час від часу пропонує брокер, у порівнянні з іншими брокерськими компаніями в кілька разів вигідніше. Ще одна перевага співпраці з брокером Trade12 полягає у вигідних і зрозумілих торговельних умовах, які компанія формує прозоро і в доступній формі. Також видання гідно оцінило навчальну програму брокера, який робить все, для того щоб навчити починаючого трейдера заробляти на валютному ринку. Кожен трейдер має право спробувати свої сили на безкоштовному тестовому рахунку.

Оставить ответ