Злом iPhone обійшовся ФБР в $1,3 млн

размещено в: Новости | 0
Злом iPhone обійшовся ФБР в $1,3 млн
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

За інформацією агентства Reuters, за допомогу у зломі належав терористові Саїду Фаруку смартфона iPhone Федеральне бюро розслідувань (ФБР) заплатило хакерам 1,34 мільйона доларів.

Раніше директор ФБР Джеймс Комі у відповідь на запитання журналіста про те, скільки грошей отримали хакери за надану допомогу, повідомив: “Багато. Більше, ніж я зможу отримати до закінчення моїх повноважень на цій посаді. До цього моменту залишилося сім років і чотири місяці. Але, по-моєму, це варто того”. Станом на січень 2015 року заробітна плата глави ФБР становила 183,3 тисячі доларів в рік. Беручи до уваги цю суму, журналісти Reuters прийшли до висновку, що хакерам було заплачено більше 1,34 мільйона доларів, передає ТАСС.

Як повідомлялося, в лютому поточного року суд зобов’язав компанію Apple надати допомогу у зломі належав терористові смартфона, але глава компанії Тім Кук заявив, що буде оскаржувати вимога ФБ. За його словами, корпорація не має наміру передавати спецслужбам програмне забезпечення, яке надає повний доступ до iPhone, так як це створить загрозу одержання владою доступу до особистих даних користувачів. Пізніше спецслужбам вдалося отримати доступ до містилася в смартфоні інформації без допомоги Apple.

У грудні минулого року Саїд Фарук і його дружина Тэшфин Малік увірвалися в центр допомоги інвалідам в американському місті Сан-Бернардіно і відкрили вогонь з автоматичної зброї. В результаті цього нападу загинули 14 чоловік, 21 отримав поранення. У ході затримання нападники були ліквідовані.

Джерело: ТАСС

Оставить ответ