ЗМІ: “айфони” росіян перетворяться в засіб платежу до кінця року

размещено в: Новости | 0
ЗМІ: “айфони” росіян перетворяться в засіб платежу до кінця року
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Російські власники iPhone зможуть оплачувати свої покупки за допомогою системи Apple Pay. Як пише газета «Известия» з посиланням на власні джерела, на смартфонах компанії Apple платіжна функція стане доступна росіянам в кінці 2016 року.

В даний час компанія Тіма Кука продовжує переговори з такими банками як “Ощадбанк”, “Альфа-банк”, “Райффайзенбанк”, “Бінбанк”, “ТКС-банк” і ВТБ24, через які йтимуть транзакції. В смартфонах iPhone 6, iPhone 6S і iPhone SE (читайте також “Огляд оглядів iPhone SE”) передбачені NFC-модулі, що перетворюють телефони в повноцінний безпечний платіжний інструмент.

Оплата покупок за допомогою смартфонів буде відбуватися так само, як відбувається оплата картками з безконтактною технологією Visa PayWave і MasterCard PayPass – iPhone необхідно буде просто прикласти до терміналу і сума покупки спишеться з банківської картки клієнта.

Платіжна функція модулів NFC вже використовується на смартфонах з операційною системою Android. Apple Pay, початково запущена в США, зараз працює також у Канаді, Австралії, Великобританії та Китаї. Ризики при використанні NFC в смартфоні такі ж, а в деяких випадках навіть нижче, ніж при використанні картки. Наприклад, при втраті безконтактної картки шахрай зможе оплатити їй товари на суму до тисячі рублів, так як для цього не потрібно PIN-код. У випадку ж зі смартфоном, шахраєві для оплати довелося б не тільки розблокувати апарат, але і ввести секретний код у додатку, який йому невідомий.

Джерело: “Вісті”

Оставить ответ