ЗМІ: Ford буде випускати “гугломобілі”

размещено в: Новости | 0
ЗМІ: Ford буде випускати “гугломобілі”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Google і Ford створять спільне підприємство для випуску самокерованих автомобілів, які можна буде використовувати як таксі. Про це повідомляє Yahoo Autos з посиланням на власні джерела.

За даними трьох співрозмовників видання, знайомих з планами компаній, офіційно про партнерство двох американських корпорацій буде оголошено в січні під час виставки Consumer Electronics Show (CES) в Лас-Вегасі. Передбачається, втім, що угода не буде носити ексклюзивний характер, і в майбутньому Google зможе заручитися підтримкою інших виробничих партнерів.

Співпраця представляється взаємовигідним для обох компаній. Ford вже багато років експериментувала з власними системами для автономних машин, однак без допомоги Google в області розробки відповідного їй, схоже, особливих успіхів не домогтися.

У пошукача ж повністю відсутній досвід масового виробництва чого-небудь крупніше ноутбука, а створення виробничих потужностей для випуску машин вимагало б величезних вкладень і зайняло б не один рік.

Раніше в цьому році співзасновник Google Сергій Брін заявляв, що компанія шукає виробничого партнера для випуску своїх самоврядних авто. У компанії вважають, що поширення автономних машин допоможе уникнути близько 33 000 ДТП зі смертельним результатом тільки в США.

Джерело: Yahoo Autos

Оставить ответ