ЗМІ: Google випустить шолом віртуальної реальності

размещено в: Новости | 0
ЗМІ: Google випустить шолом віртуальної реальності
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Картонний VR–шолом Google Cardboard, схоже, був для пошуковика не просто кумедним піар–проектом, а скоріше пробою пера перед випуском «серйозного» пристрої для занурення у віртуальну реальність. За даними The Financial Times, пізніше в цьому році Google випустить «справжній» шолом, аналогічний Samsung Gear VR.

Повідомляється, що у гаджета буде пластиковий корпус, а підтримувати він буде куди більш широкий асортимент смартфонів, ніж виріб Samsung. Джерела видання стверджують, що VR–шолом Google отримає якісні сенсори і лінзи, тобто не буде покладатися лише на вставленими в нього смартфон.

Шолом Google Cardboard був представлений близько півтора років тому і являє собою складний шматок картону з пластиковими лінзами, в який вставляється смартфон. Новий пристрій, як передбачається, теж буде значною мірою покладатися на обчислювальні потужності смартфона.

За інформацією The Financial Times, анонсувати новий VR-шолом можуть на весняній конференції Google I/O, а в продаж він надійде у вересні 2016-го. Одночасно з анонсом шолома може бути представлена Android VR – модифікація мобільної операційки з вбудованою повною підтримкою віртуальної реальності.

Джерело: The Financial Times

Оставить ответ