ЗМІ: Музика “ВКонтакте” стане легальною в ці вихідні

размещено в: Новости | 0
ЗМІ: Музика “ВКонтакте” стане легальною в ці вихідні
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Музика “ВКонтакте” та інших соціальних мережах Mail.ru Group найближчим часом може стати повністю легальною. Як пише газета “Ведомости” з посиланням на свої джерела, переговори про укладення ліцензійної угоди з Universal Music Group вже знаходяться на фінальній стадії узгодження умов.

У планах Mail.ru Group встигнути укласти договір до музичного фестивалю VK Fest в Санкт-Петербурзі, на якому холдинг планує оголосити про повної легалізації музики в своїх соцмережах. Раніше компанія вже підписала угоди з Sony Music, Warner Music, дистриб’ютором музики Orchard і Universal Music стане останньою західною компанією, з якою укладено відповідний договір.

Вартість контракту за три роки складе $8 млн, стверджують джерела. Крім західних у групи є угоди з такими російськими видавцями як Перше музичне видавництво (ПМИ), студії «Союз» і «Нікітін».

Основною метою укладення угоди в першу чергу є “ВКонтакте”. Соцмережа входить в список найбільших у світі інтернет-ресурсів, що порушують, на думку Торгового представництва США, авторські права. Як вважає співрозмовник “Ведомостей”, якщо музика у “ВКонтакте” стане легальною, то з музичним піратством в рунеті “буде покінчено”.

Джерело: “Відомості”

Оставить ответ