ЗМІ: на американських законодавців напали хакери

размещено в: Новости | 0
ЗМІ: на американських законодавців напали хакери
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

На Конгрес США, схоже, почата масштабна спланована кібератака. Як повідомляють ЗМІ, в минулий вівторок було зафіксовано велику кількість спроб заразити ПК працюють на Капітолії співробітників шкідливим ПО.

Під час атак використовувалися, зокрема, поштові системи YahooMail і Gmail. Видаючи себе за рідних або знайомих, хакери відправляють співробітників Конгресу листи з проханнями запустити шкідливі програми. При завантаженні така програма закриває доступ до всіх файлів на комп’ютері і вимагає заплатити певну суму грошей за зняття блокування.

Представники апарату нижньої палати парламенту США відмовилися повідомити подробиці про подібних кібератаках або розповісти, чи були вони успішними. При цьому було відзначено, що кібератаки, “схожі на ті, що проводяться проти великих організацій”. За відомостями видання Intercept атаки на комп’ютери представників Конгресу все ще тривають і доступ до мережі в будівлях Конгресу залишається обмеженим.

Державні органи США часто піддаються атакам хакерів. У минулому році кіберзлочинці зламали бази даних федерального податкового відомства США, отримавши доступ до інформації про більш ніж 700 тисяч американських платників податків. З лютого цього року було скоєно понад 1,2 млн спроб злому з яких 700 тисяч виявилися успішними.

Джерело: ТАСС

Оставить ответ