ЗМІ: Pokemon GO вийде в Росії до кінця тижня

размещено в: Новости | 0
ЗМІ: Pokemon GO вийде в Росії до кінця тижня
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Гра з елементами доповненої реальності Pokemon GO, за лічені дні стала дуже популярної в США, а напередодні стала доступною в Німеччині, скоро з’явиться і в Росії.

Про це пишуть “Ведомости” з посиланням на людей, знайомих з менеджерами російського представництва Nintendo (японської компанії, издавшей розроблену Niantic Inc. гру). Вони розповіли, що чули про запуск Pokemon GO в нашій країні “найближчим часом”.

За версією джерел видання, запуск може відбутися вже до кінця цього тижня. На російському сайті Pokemon GO конкретної дати релізу не вказується, йдеться лише про те. що він відбудеться “найближчим часом”. В даний час спсособы встановити гру у Росії також є – наприклад, скачавши з піратських сайтів apk-інсталятор для Android або змінивши аккаунт Apple ID iPhone на американський. Однак у першому випадку великий ризик підчепити вірус, а в другому – втратити дані додатків.

Читайте також: Пустили покемона в город: ігровий хіт вламується в акаунт Google

Між тим, кількість закачувань ігри, за статистикою аналітичної компанії Sensor Tower, перевищила 15 млн (сумарні дані по Apple App Store і Google Play). Та ж компанія оцінила щоденну виручку творців Pokemon GO в 1,6 млн доларів. Експерти стверджують, що Pokemon GO — по будь-яким параметрам найбільший реліз мобільного додатка за всю історію. Ні одна програма або гра не набирала нових користувачів з такою швидкістю. Гравці, нехтуючи безпекою, намагаються ловити “кишенькових монстрів” навіть перебуваючи за кермом, так що поліції навіть доводиться розміщувати на інформаційних табло над автомагістралями попередження:

“Тримаєтеся за кермо. Покемонів потім зловили” – попереджає поліція Мілуокі #firstworldproblems
Доброго ранку ) pic.twitter.com/mt7LavPcAd

— Вести.Hi-tech (@vestihitech) 14 липня 2016 р.

 

Джерело: “Відомості”

Оставить ответ