ЗМІ: Провідні продавці смартфонів готуються до цінової війни

размещено в: Новости | 0
ЗМІ: Провідні продавці смартфонів готуються до цінової війни
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Провідні російські продавці смартфонів – «Евросеть» і «Зв’язковий» – різко нарощують обсяги закупівель. Про це пишуть “Ведомости”, посилаючись на джерела в самих рітейлерів, так і на представників російських офісів компаній, що випускають смартфони. Імовірно, роздрібні мережі готуються до «цінової війни» на регіональних ринках.

Як повідомив “Відомостям” співробітник “Евросети”, компанія має 10 млрд рублів вільних коштів і істотна частина цієї суми була спрямована на закупівлі смартфонів. Тільки на пристрої Apple торгова мережа витратила 2 млрд рублів.

Представник “Зв’язкового” повідомив виданню, що у торговельній мережі є плани щодо стимулювання попиту, якими компанія поділиться найближчим часом. Однак коментувати інформацію про майбутнє зниження цін в “Зв’язковому” відмовилися. “Евросеть” так само не підтвердила цю інформацію.

За словами гендиректора Telecom Daily Дениса Кускова, кілька збільшену курс рубля в останні кілька тижнів як раз дозволяє рітейлерам закуповувати великі партії пристроїв з мінімальними витратами, щоб надалі знизити ціни. Зниження цін може скласти 5-15%. Як зазначає Шматків, ринок смартфонів звужується і це змушує гравців загострювати боротьбу за частку на цьому ринку. У 2015 році на російському ринку було продано на 8,4% смартфонів менше, ніж у попередньому.

“Воювати” рітейлери, швидше за все, знову збираються проти МТС. Нагадаємо, в минулому році стільниковий оператор вирішив заманити споживачів у свої салони цінами (в тому числі на флагманські пристрої Samsung), близькими до собівартості. “Евросеть” і “Зв’язковий” (з останніми МТС незадовго до цього припинив співпрацю) у відповідь повністю відмовилися від продажів смартфонів корейської компанії. Як повідомив “Ведомостям” представник МТС Дмитро Солодовников, оператор буде готовий відповісти на дії конкурентів, коли ті зроблять конкретні кроки.

Джерело: “Відомості”

Оставить ответ