ЗМІ: Tele2 і “Вимпелком” обговорили злиття

размещено в: Новости | 0
ЗМІ: Tele2 і “Вимпелком” обговорили злиття
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанії Tele2 і “Вимпелком” обговорювали можливість злиття. Щоправда, як повідомили джерела газети “Ведомости”, переговори, що пройшли в кінці 2015 року, не принесли ніяких результатів. Хто саме був ініціатором переговорів джерела сказати важко, але два з них повідомили, що, можливо, мова йшла про купівлю “Вимпелкому”.

За словами аналітика ФК «Відкриття» Олександра Венграновича, консолідація позитивно позначилася на бізнесі обох мобільних операторів. Компаніям не довелося б так жорстко конкурувати, що, можливо, призвело б до збільшення середнього рахунку абонента і зростання виручки.

Представники VimpelCom Ltd, «Вимпелкому» і Tele2 коментувати інформацію про проведення переговорів відмовилися, а представник ВТБ спростував, заявивши, що на поточний момент подібна пропозиція не представляє для них інтересу.

На думку джерела “Ведомостей”, найбільш імовірною причиною припинення переговорів став той факт, що “Вимпелкому” необхідно завершити переговори з США з приводу “узбецької справи”. Американці підозрюють, що для виходу на ринок середньоазіатської країни VimpelСom Ltd. платила гроші фірмі, пов’язаній з дочкою президента Іслама Карімова. Так як частина акціонерів Tele2 – Юрій Ковальчук і ВТБ – знаходяться під американськими санкціями, то угода з ними могла б зашкодити переговорам.

Джерело: “Відомості”

Оставить ответ