ЗМІ: Tele2 і “Вимпелком” хочуть дружити мережами

размещено в: Новости | 0
ЗМІ: Tele2 і “Вимпелком” хочуть дружити мережами
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Tele2 і «Вимпелком» (працює під брендом «Білайн») обговорюють створення спільної мережі. Такою інформацією поділилися з газетою “Ведомости” джерела, близькі до керівництва обох стільникових операторів.

За відомостями джерел, робоча група, в яку входять віце-президент з розвитку інфраструктури «Вимпелкому» Мартін Шкоп, технічний директор Tele2 Ритварс Кривс, а також директор по стратегічному плануванню Tele2 Світлана Скворцова, обговорила можливість спільного використання мереж у низці регіонів (яких саме, не уточнюється). При цьому управління спільної мережею в кожному регіоні буде здійснюватися оператором, у якого там максимальна частка ринку.

Раніше «Вимпелком» вже підписала таку угоду з МТС в грудні 2014 року і «Мегафоном» у січні 2016 року. Як розповіли представники «Вимпелкому» Ганна Айбашева і Tele2 Костянтин Прокшин, спільне використання мереж – предмет обговорення з усіма операторами.

Як вважають аналітики JPMorgan і UBS, консолідація російського ринку стільникового зв’язку неминуча, і швидше за все саме Tele2 і «Вимпелком» стануть її учасниками. В кінці минулого року акціонери Tele2 і «Вимпелком» вже обговорювали можливість злиття. За словами людей, близьких до компаній, тоді йшлося про приєднання «Вимпелкому» до Tele2. Однак згодом Михайло Фрідман, основний власник Vimpelcom Ltd, заявив, що компанія не буде продавати російський бізнес, а самі оператори заявили, що ніякі переговори про злиття не ведуться.

Так як Tele2 і “Вимпелком” – основні конкуренти на російському ринку, об ‘ єднання їх мереж може виявитися вельми значущою подією.

Джерело: “Відомості”

Оставить ответ