ЗМІ: “ВКонтакте” перетворить своє фотододаток в соцмережу

размещено в: Новости | 0
ЗМІ: “ВКонтакте” перетворить своє фотододаток в соцмережу
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

“ВКонтакте” планує створити на основі фотопрограми Snapster нову соцмережу, яка працюватиме за адресою snapster.io. Про це пишуть “Известия” з посиланням на обізнані про плани компанії джерела. У прес-службі “ВКонтакте” прокоментувати цю інформацію відмовилися.

Основною “фішкою” нової соцмережі стануть так звані “фотокомнаты” – спільноти, аналогічні пабликам “ВКонтакте”, але де кожен пост в обов’язковому порядку повинен супроводжуватися зображенням. У кожній “кімнаті” публікувати і редагувати фотографії з текстом зможе один або кілька авторів. До переваг нової соцмережі слід віднести те, що фотографії не будуть перемішуватися в загальній стрічці новин, як в Instagram або «ВКонтакте» повідомив джерело в газеті “Известия”.

Нагадаємо, що фотододаток Snapster, створене в липні 2015 року для платформ iOS і Android, що дозволяє переглядати і обмінюватися фотографіями з друзями, обробляти знімки і накладати на них фільтри, ділитися власними фільтрами з друзями, а також відправляти самоуничтожающиеся послання, які автоматичні зникають після заданого інтервалу часу.

Джерело: “Вісті”

Оставить ответ