ЗМІ: VR-шолом Google обійдеться без смартфона або комп’ютера

размещено в: Новости | 0
ЗМІ: VR-шолом Google обійдеться без смартфона або комп’ютера
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Шолом віртуальної реальності, розробку якого веде корпорація Alphabet Inc. (власник Google), виявиться повністю автономним пристроєм. Як повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на обізнані джерела, для роботи VR-гаджета не потрібно ні смартфон, ні комп’ютер, ні ігрова приставка.

Для порівняння, більшість сучасних VR-систем в тій чи іншій мірі залежать від інших пристроїв. Наприклад, окуляри Samsung Gear VR представляють собою, по суті, кейс з лінзами. У них немає свого дисплея: його роль виконує екран Galaxy-пристрої. Oculus Rift потрібна потужна настільна система, а HTC Vive — два контролера і ще дві базові станції.

Виняток становлять хіба що HoloLens. Минулого місяця Microsoft підтвердила, що футуристичні окуляри ні від чого не залежать. Повністю самостійного Windows-гаджетом не потрібні ні дроти, ні навушники, ні ноутбук, планшет або смартфон, виконуючий роль дисплея або “роздавальника” Wi-Fi.

VR-окуляри Google, подібно HoloLens, будуть комплектуватися власним екраном, високопродуктивними процесорами і вбудованими камерами. За інформацією WSJ, пошуковик має намір використовувати чіпи від Movidius, які будуть здатні відстежувати рухи голови.

Крім того, Google планує до релізу просунуту модель Cardboard. Як повідомили джерела газети, 2-е покоління пристрою буде виконано з пластику, а не картону, а також буде оснащений чіпами і датчиками. Новинку можуть представити на щорічній конференції I/O в травні.

Джерело: The Wall Street Journal

Оставить ответ