ZMorph: футуристичний 3D-принтер

размещено в: Новости | 0
ZMorph: футуристичний 3D-принтер
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Польська компанія ZMorph розробила новий продукт, що поєднує в собі функції 3D-принтера і фрезерно-гравірувального ЧПУ-верстата. Новинка зайняла б гідне місце у фільмі “Марсіанин”: корпус ZMorph 2.0 SX виконаний прозорого пластику та металу, а його форма чимось нагадує моноблок Apple iMac G3.

У самій компанії прилад називають “самим просунутим мульти-інструментальним 3D-принтером”. Змінні головки дозволяють використовувати його для різних видів робіт: нанесення лазерного гравіювання (по фользі, шкірі, картоні і фанері), фрезерування (по пластмасі, а також сосні, волоському горіху та іншої деревині), друку 3D-предметів з більш ніж 30 матеріалів (ABS-, PLA-, HIPS-пластика, металу, ПВХ-плівки, EVA-піни і т. д.).

Вся машина важить близько 20 кілограмів. ZMorph 2.0 SX оснащений сенсорним РК-екраном, який дозволяє керувати 3D-принтером без допомоги ПК. Всередині є вбудований конверт розміром 300 х 235 х 165 міліметрів. Базова модель продається за $2690, повна комплектація (з лазерними модулем і верстатом для екструзії) — за $3890.

Джерело: The Verge

Оставить ответ