Зразки AMD Ryzen 5 дісталися до оглядачів в картонних коробках

размещено в: Новости | 0
Зразки AMD Ryzen 5 дісталися до оглядачів в картонних коробках
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Для знавців історії освоєння космосу 11 квітня буде носити зовсім інший сенс, ніж для шанувальників продукції AMD – останні чекають зустрічі з товарними процесорами Ryzen 5 і їх оглядами, які теж будуть опубліковані у цей день.

Ми чудово пам’ятаємо, що комплекти з восьмиядерними процесорами AMD Ryzen 7 були поміщені у добротні дерев’яні ящики. Вдалося AMD заощадити на упаковці у випадку з комплектами для оглядачів, які входять більш дешеві процесори Ryzen 5?

Судячи з публікації на сторінках сайту Tech Report, який вже отримав зразки Ryzen 5 для тестування, на цей раз все обмежилося картонними коробками чорного кольору. Самі процесори впаковані у фірмові коробки, а на загальній основі розміщена анотація з номерами моделей і коротким переліком характеристик.

Колеги також порівнюють штатний охолоджувач Wraith Spire, яким будуть комплектуватися молодші моделі Ryzen 5, з процесорним охолоджувачем Intel, якими комплектувалися процесори покоління Haswell (на фото праворуч).

Потрапив до них у руки і охолоджувач Wraith Max RGB, який ми днями бачили в японських магазинах. Колеги стверджують, що отримати його неможливо при покупці комплектуючих “розсипом”, і RGB-версія охолоджувача пропонується тільки в складі готових комп’ютерів.

В принципі, це пояснює, чому в Японії в навантаження до такого охолоджувачу дають материнську плату і процесор. З іншого боку, аналогічний за зовнішнім виглядом охолоджувач Wraith Max в деяких комплектаціях повинен додаватися до процесорів AMD Ryzen 7. За інформацією з сайту AMD, охолоджувачі Wraith Max і Wraith Spire оснащуються RGB-підсвічуванням, якою можна керувати за допомогою спеціальної програми. Якщо вірити американським колегам, ці охолоджувачі можуть існувати і в модифікаціях без змінною підсвічування.

Оставить ответ